1.1 inç 160x68 Monochrome TFT Ekran LCD Modülü Yansıtıcı Etiket için Sharp LS011B7DH03
Marka Adı: OEM
Model Numarası: LS011B7DH03
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Ekran Modu:
TN, Normalde Beyaz, Yansıtıcı
Ekran Boyutu:
1.1 inç
paneli tipi:
CG-Silikon, LCM
Çözünürlük:
160x68 160PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
32(Y)x14(D) x0,86(D) mm
Görüş Açısı:
80/80/60/80 (Tip.)(CR 10)
Arayüz:
4 telli SPI, 10 pin, FPC
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel, giyilebilir
MPQ:
1600 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
1.1 inç Monochrome TFT Ekranı
160x68 Tek renkli TFT Ekranı
Keskin ls011b7dh03
Ürün Açıklaması
Geniş sıcaklık aralıklarında güvenilir çalışma gerektiren zorlu endüstriyel ve giyilebilir uygulamalar için tasarlanmış, 160x68 çözünürlüklü 1.1 inç TFT LCD ekran modülü.
Ana Özellikler
  • Net ekran için 160 PPI ile 160x68 çözünürlük
  • Yansıtıcı ekranlı CG-Silikon teknolojisi
  • 20:1 kontrast oranına sahip monokrom ekran
  • 10 pinli FPC konektörlü 4 telli SPI arayüzü
  • Arka ışık gerektirmez - yansıtıcı teknoloji
  • Kompakt modül boyutu: 32x14x0.86 mm
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -20°C ila 70°C
Teknik Özellikler
Panel Modeli LS011B7DH03 Panel Markası OEM
Boyut 1.1 inç Panel Tipi CG-Silikon, LCM
Çözünürlük 160x68 (160 PPI) Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 32(G)x14(Y)x0.86(D) mm Ekran Modu TN, Normal Beyaz, Yansıtıcı
Aktif Alan 25.28(G)x10.744(Y) mm Tepki Süresi 10/20 ms (Tip.)(Tr/Td)
Ekran Renkleri Monokrom Işık Kaynağı Arka Işık Yok
Görüş Açısı 60/60/60/60 (Tip.)(CR≥2) Dokunmatik Ekran Olmadan
Güç Kaynağı 3.3/3.3V (Tip.)(VDDA/VDD) Kare Hızı 60Hz
Arayüz Tipi 4 telli SPI 10 pin FPC FPC Konektörü Hatve 0.5mm
Çalışma Sıcaklığı -20°C ila 70°C Depolama Sıcaklığı -30°C ila 80°C
Uygulamalar
  • Fiyat Etiketi
  • Endüstriyel Kontrol Ekranı
  • Giyilebilir cihazlar ve etiketler
Özelleştirme Seçenekleri
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%