1.1 inch 160x68 Monochroom TFT Display LCD-module voor reflecterende tag Sharp LS011B7DH03
Merknaam: OEM
Modelnummer: LS011B7DH03
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Weergavemodus:
TN, normaal wit, reflecterend
Weergavegrootte:
1.1 inch
paneeltype:
CG-silicium, LCM
Oplossing:
160x68 160PPI
Buitenmaatse module (mm):
32(H)x14(V)x0,86(D)mm
Kijkhoek:
80/80/60/80 (typ.)(CR 10)
Interface:
4-draads SPI, 10 pinnen, FPC
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel, draagbaar
MPQ:
1600 stuks
Garantie:
12 maanden
Markeren:
1.1 inch monochroom TFT-display
160x68 Monochroom TFT-scherm
scherp ls011b7dh03
Productbeschrijving
LS011B7DH03 1,1 inch Resolutie 160x68 CG-Silicon Monochrome TFT Display LCD Module voor Reflectieve Wearable Tag Toepassingen
Belangrijkste Kenmerken
  • 160×68 resolutie met 160 PPI voor duidelijke weergave
  • CG-Silicon technologie met reflectief display
  • Monochroom display met 20:1 contrastverhouding
  • 4-draads SPI-interface met 10-pins FPC-connector
  • Geen achtergrondverlichting nodig - reflecterende technologie
  • Compacte moduleafmetingen: 32×14×0,86 mm
  • Bedrijfstemperatuurbereik: -20°C tot 70°C
Technische Specificaties
Paneel Model LS011B7DH03 Paneel Merk OEM
Grootte 1,1 inch Paneel Type CG-Silicon, LCM
Resolutie 160×68 (160 PPI) Pixel Formaat RGB Verticale Streep
Module Afmetingen 32(B)×14(H)×0,86(D) mm Weergave Modus TN, Normaal Wit, Reflectief
Actief Gebied 25,28(B)×10,744(H) mm Responstijd 10/20 ms (Typ.)(Tr/Td)
Weergave Kleuren Monochroom Lichtbron Geen Achtergrondverlichting
Kijkhoek 60/60/60/60 (Typ.)(CR≥2) Touchscreen Zonder
Voeding 3,3/3,3V (Typ.)(VDDA/VDD) Frame Rate 60Hz
Interface Type 4-draads SPI 10 pins FPC FPC Connector Pitch 0,5 mm
Bedrijfstemperatuur -20°C tot 70°C Opslagtemperatuur -30°C tot 80°C
Toepassingen
  • Prijslabel
  • Industriële Controle Display
  • Draagbare apparaten en tags
Maatwerk Opties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%