| Model Numarası: | TM043NBH02-40 |
| Adedi: | 1 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Panel Modeli | TM043NBH02-40 |
| Panel markası | Tianma |
| Boyut | 4.3 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 480 ((RGB) * 272, WQVGA 128PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Modül Boyutları | 105.5 * 67.2 * 4.4 mm (H*V*D) |
| Ekran Kipi | TN, Normalde Beyaz, Yayıcı |
| Etkin Alan | 95.04 * 53.856 mm (W*H) |
| Yanıt Zamanı | 20 ms (Tip.) |
| Renkleri Göster | 16.7M, %50 NTSC |
| Işık Kaynağı | 5S2P WLED, 20K saat |
| Görme açısı | 70/70/70/50 (Tip) ((CR≥10) |
| Dokunmatik Ekran | Dört tellü Resistive Touch |
| Parlaklık | 280 cd/m2 (Tip.) |
| Güç kaynağı | 3.3V (Tip.) |
| Kontrast oranı | 4501 (Tip.) |
| Çerçeve Hızı | 60Hz |
| Arayüz Tipi | Paralel RGB (1 ch, 8-bit), 40 pin FPC |
| FPC konektörü | 0,5 mm. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 70°C arasında |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |