AUO P215HVN01.2 21,5 inch TFT LCD Thin Film LED Display Module FHD voor Digitale Signage
Merknaam: AUO
Modelnummer: P215HVN01.2
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
21,5 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Type achtergrondverlichting:
15S4P WLED, 30.000 uur, zonder driver
Oplossing:
1920(RGB)x1080, FHD 102PPI, 1920(RGB)x1080, FHD 102PPI
Helderheid:
250 nits, 250cd/m2
Bedrijfstemperatuur:
Bedrijfstemperatuur: -0 ~ 50 °C
Weergavetype:
VA, meestal zwart, transmittief.
Montagetype:
Connector
Schermgrootte:
495,6(B)x292,2(H) x11(D) mm
Communicatie-interface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Buitenmaatse module (mm):
495,6(B)x292,2(H) x11(D) mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Interface:
Kleuren weergeven:
16,7 miljoen 72% NTSC
Sollicitatie:
Digital Signage Advertising Display
Werktemperatuur:
Bedrijfstemperatuur: -0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Garantie:
12 maanden
Markeren:
AUO thin film LED-display
21
5 inch thin film LED-display
Productbeschrijving
AUO P215HVN01.2 21,5 inch FHD LCD Display Module
Productoverzicht
Belangrijkste Kenmerken
  • 1920×1080 Full HD-resolutie met 102 PPI voor scherpe, gedetailleerde beelden
  • 250 cd/m² helderheid met 3000:1 contrastverhouding
  • Brede 89/89/89/89 kijkhoek zorgt voor duidelijkheid vanuit meerdere perspectieven
  • LVDS-interface met 30-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 16,7 miljoen kleurendiepte met 72% NTSC-kleurengamma
  • 30.000 uur WLED-achtergrondverlichting levensduur met geïntegreerde driver
Technische Specificaties
Paneelmodel P215HVN01.2
Paneelmerk AUO
Grootte 21,5 inch
Resolutie 1920(RGB)×1080, FHD 102PPI
Weergavemodus VA, Normaal Zwart, Transmissief
Actief Gebied 476,64(B)×268,11(H) mm
Moduleafmetingen 495,6(B)×292,2(H)×11(D) mm
Responstijd 13/5 ms (Typ.)(Tr/Td)
Interface LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pins Connector
Voeding 5,0V (Typ.)
Bedrijfstemperatuur 0°C tot 50°C
Opslagtemperatuur -20°C tot 60°C
Toepassingen
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%