Modelnummer: G150XG03 V3
MOQ: 1
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
15 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Buitenmaatse module (mm):
326,5(B)x253,5(H) x12(D) mm
Weergavetype:
TN, normaal wit, doorlatend
Oplossing:
1366(RGB)x768, WXGA 84PPI, 1366(RGB)x768, WXGA 84PPI
Helderheid:
250 nits, 250cd/m2
Kijkhoek:
85/85/80/80 (typ.) (CR≥10)
Interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Type achtergrondverlichting:
2 stuks CCFL, 30.000 uur, zonder driver
Bedrijfstemperatuur:
Bedrijfstemperatuur 0 ~ 65 °C, opslagtemperatuur -20 ~ 65 °C
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel
MPQ:
15 -stks
Garantie:
12 maanden
Markeren:
lcm tft lcd display
lcm industrieel tft display
panel tft lcd display
Productbeschrijving
LCM-paneeltype AUO G150XG03 V3 15 inch 1024x768 XGA 250nits LVDS 30K CCFL Life Industrial LCD Display Module
Productoverzicht
Belangrijkste kenmerken
  • Industriële betrouwbaarheid: De G150XG03 V3, vervaardigd door AUO, is een 15,0" a-Si TFT-LCD-module gebouwd voor langdurige continue werking, met een levensduur van 30.000 uur CCFL-achterlicht.
  • Gemakkelijke integratie: beschikt over een standaard LVDS-interface (1 ch, 6/8-bit, 20-pin) en een typische 3.3V-stroomtoevoer, waardoor de integratie in industriële systemen vereenvoudigd wordt zonder dat er complexe stuurprogramma's nodig zijn.
Technische specificaties
Panelmodel G150XG03 V3 Panelmerk AUO
Grootte 15 inch Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 768, XGA 84PPI Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm Reactietijd 5.7/2.3 (Type.) ((Tr/Td)
Kleuren weergeven 262K/16.2M 60% NTSC Lichtbron 2 stuks CCFL, 30.000 uur, zonder chauffeur.
Zienhoek 85/85/80/80 (type) Aanraakscherm Zonder
Helderheid 250 cd/m2 (Typ.) Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 7001 (type) (TM) Gebruikt voor Industrieel
Frameverhouding 60 Hz Werktemperatuur -0°C tot 65°C
LCM-interface type LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinnen Connector Bergingstemperatuur -20°C tot 65°C
FPC-connector STM, MSB240420E, pitch 1,25 mm
Toepassingen
  • Industriële HMI's (Human-Machine Interfaces) en besturingspanelen
  • Fabriekautomatiseringsapparatuur en procesbewakingssystemen
  • Industriële pc's en ingebedde computerapparatuur
  • Medische diagnostische en laboratoriumapparatuur
  • Spelmachines en POS-terminals
  • Digitale signalerings- en informatie-displaysystemen
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%