Modelnummer: TM101JDHG32-00
MOQ: 200 stuks
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
10,1 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
1280(RGB)x800, WXGA 149PPI
Helderheid:
1000 cd/m² (typ.)
Omtrek afm.:
229,8(B)x149(H) x9,61(D) mm
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.) (CR≥10)
Achtergrondverlichting:
6S5P WLED, 50K uur, met LED Driver
Signaaltype:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Omgeving:
Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70 °C; Opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
Touchscreen:
zonder
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
18pcs/box
Markeren:
1280x800 TFT LCD-Vertoning
1280X800 industriële beeldscherm
lcm tft lcd display
Productbeschrijving
10.1 inch WXGA 1280x800 LCM Panel Tianma TM101JDHG32-00 Hoge helderheid 1000 Nits voor buiten industriële gezonde zorg
Model:TM101JDHG32-00Vervaardiger:Tiananmen
Kernkenmerken van het product
  • Efficiënte connectiviteit:LVDS-interface (1 ch, 6/8-bit, 20 pins Connector) zorgt voor stabiele gegevensoverdracht, compatibel met reguliere industriële besturings- en displaydriversystemen
Technische specificaties
Vervaardiging Tiananmen Modelnaam TM101JDHG32-00
Afbeeldingsgrootte 10.1 inch Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280 (RGB) * 800, 16:10, WXGA Pixelstructuur RGB verticale strook
Afbeeldingsgebied 216.96 ((W) *135.6 ((H) mm Gewicht van het paneel 289 g (type)
Grootte van de contour 229.8 ((W) *149 ((H) *9.61 ((D) mm Oppervlakte Hardcoating
Helderheid 1000 cd/m2 (type) Contrastverhouding 7001 (type) (TM)
Zienhoek 85/85/85/85 (type) Afbeeldingsmodus SFT, meestal zwart, transmisief
Bekijk richting Symmetrie Reactietijd 25 (Type.) ((Tr+Td) ms
Kleuren weergeven 262K/16.7M, 50% NTSC Toepassing Industrieel / Medisch / Buitengebruik
Frequentie. 60 Hz Aanraakscherm Zonder
Lichtbron 6S5P WLED, 50K hrs, met LED-driver Interface LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinnen Connector
Inlaatspanning 3.3V (type.) Milieu Operatietemperatuur -20 ~ 70 °C, opslagtemperatuur -30 ~ 80 °C
Verbinding JAE,FI-SE20P-HFE, pitch 1,25 mm
Belangrijkste toepassingsscenario's
  1. Buitenlichtapparatuur
  2. Industriële besturing en automatisering
  3. Outdoor commerciële tentoonstelling
  4. Gespecialiseerde bewakings- en medische apparatuur
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%