| Modelnummer: | TM043NBH02-40 |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Paneelmodel | TM043NBH02-40 |
| Paneelmerk | Tianma |
| Grootte | 4,3 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 480(RGB)*272, WQVGA 128PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Moduleafmetingen | 105,5 * 67,2 * 4,4 mm (H*V*D) |
| Weergavemodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Actief Gebied | 95,04 * 53,856 mm (B*H) |
| Responstijd | 20 ms (typ.) |
| Weergavekleuren | 16,7M, 50% NTSC |
| Lichtbron | 5S2P WLED, 20K uur |
| Kijkhoek | 70/70/70/50 (typ.)(CR≥10) |
| Touchscreen | 4-draads resistief touch |
| Helderheid | 280 cd/m² (typ.) |
| Voeding | 3,3V (typ.) |
| Contrastverhouding | 450:1 (typ.) |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Interfacetype | Parallelle RGB (1 kanaal, 8-bit), 40 pins FPC |
| FPC-connector | Pitch 0,5 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |