AT104XH11 10.4" Βιομηχανική Μονάδα Οθόνης
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Ανάλυση XGA 1024×768 με 123 PPI για καθαρές, λεπτομερείς εικόνες
  • Οθόνη υψηλής φωτεινότητας 600 cd/m² για εξαιρετική ορατότητα
  • Τεχνολογία TN με γωνίες θέασης 80/80/65/65
  • Διεπαφή LVDS με σύνδεση 20 ακίδων για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • Αναλογία αντίθεσης 700:1 για ανώτερη ποιότητα εικόνας
  • Οπίσθιος φωτισμός WLED με διάρκεια ζωής 100.000 ώρες
  • Υποστήριξη χρωμάτων 262K/16.7M με χρωματική γκάμα 40% NTSC
  • Ευρύ φάσμα θερμοκρασίας λειτουργίας: -30°C έως 80°C
Τεχνικές Προδιαγραφές
Μάρκα Mitsubishi Μοντέλο P/N AT104XH11
Διαγώνιο Μέγεθος 10.4" Τύπος Πάνελ a-Si TFT-LCD.LCM
Ανάλυση 1024(RGB)×768, XGA 123PPI Μορφή Pixel RGB Κάθετη λωρίδα
Ενεργή Περιοχή 210.4(Π)×157.8(Υ) mm Άνοιγμα Πλαισίου 215.4(Π)×161.8(Υ) mm
Φωτεινότητα 1300 cd/m² (Τυπ.) Αναλογία Αντίθεσης 700:1 (Τυπ.)
Κατεύθυνση Θέασης 6 η ώρα Χρόνος Απόκρισης 4/12 ms (Τυπ.)
Γωνία Θέασης 80/80/80/80 (Τυπ.) Λειτουργία Λειτουργίας TN, Κανονικά Λευκή, Διαπερατή
Υποστήριξη Χρώματος 262K/16.7M 49% NTSC Πηγή Φωτός WLED, 100K ώρες
Βάρος 610g (Τυπ.) Εφαρμογή Βιομηχανική, Ανθεκτική Βιομηχανία, Εξωτερική Υψηλή Φωτεινότητα
Ρυθμός Καρέ 60Hz Τροφοδοτικό 3.3V (Τυπ)
Εφαρμογές
Επιλογές Προσαρμογής
Σχετικά με την Wan Display
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%