Αριθμός μοντέλου: TM043NDH02-40
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος οθόνης:
4,3"
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Λειτουργία εργασίας:
TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Θεραπεία:
Αντιθαμβωτικό
Λάμψη:
400 cd/m² (Τύπ.)
Αναλογία αντίθεσης:
900 : 1 (Τύπ.) (TM)
Απάντηση:
20 (τύπος.) (Tr+Td) κα
Οπίσθιος φωτισμός:
5S2P WLED, 30K ώρες, Χωρίς πρόγραμμα οδήγησης
Οθόνη αφής:
χωρίς
Τροφοδοσία τάσης:
3,3 V (Τυπ.)
Χρησιμοποιείται για:
MP3 & PMP, Handheld & PDA, Portable Nivigation
Τύπος σήματος:
Παράλληλο RGB (1 ch, 8-bit) , FPC 40 ακίδων
Εγγύηση:
12 μηνών
Επισημαίνω:
7 ιντσών tft οθόνη 480x272
FPC 7 ιντσών tft οθόνη
TM043NDH02-40
Περιγραφή προϊόντος
TM043NDH02-40 Tianma 4.3" Οθόνη TFT-LCD
Επισκόπηση Προϊόντος
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Ανάλυση WQVGA 480×272 με 128 PPI για καθαρή ποιότητα εικόνας
  • Παράλληλη διεπαφή RGB με σύνδεσμο FPC 40 ακίδων για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • Αναλογία αντίθεσης 900:1 για ανώτερη ποιότητα εικόνας
  • Οπίσθιος φωτισμός WLED με διάρκεια ζωής 30.000 ώρες
  • Υποστήριξη 16,7 εκατομμυρίων χρωμάτων με χρωματική γκάμα 50% NTSC
  • Ευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20°C έως 70°C
  • Εκτεταμένο εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30°C έως 80°C
  • Δεν περιλαμβάνεται οθόνη αφής (μπορεί να προστεθεί προαιρετικά)
Τεχνικές Προδιαγραφές
ΜάρκαTIANMA
Μοντέλο P/NTM043NDH02-40
Διαγώνιο Μέγεθος4.3"
Ανάλυση480(RGB)×272, WQVGA 128PPI
Μορφή PixelRGB Κάθετη Λωρίδα
Ενεργή Περιοχή95.04(Π) × 53.856(Υ) mm
Άνοιγμα Πλαισίου96.7(Π) × 55.48(Υ) mm
Επεξεργασία ΕπιφάνειαςΑντιθαμβωτική
Χρόνος Απόκρισης20 ms (Τυπικός)
Βάθος Χρώματος16.7M, 50% NTSC
Μάζα44.4g (Τυπική)
Οθόνη ΑφήςΧωρίς
Τάση Τροφοδοσίας3.3V (Τυπική)
Τύπος ΣήματοςΠαράλληλη RGB (1 κανάλι, 8-bit), FPC 40 ακίδων
Εφαρμογές
  • Βιομηχανικός εξοπλισμός και μηχανήματα
  • Οθόνες μηχανών CNC
  • Ιατρικός εξοπλισμός
  • Οθόνη Φορτιστή EV
  • Οθόνη Βιομηχανικού Ελέγχου
  • Εφαρμογές εξωτερικού χώρου με υψηλή φωτεινότητα
  • Φορητές συσκευές, PMP, MP4
  • Φορητά συστήματα πλοήγησης
  • Εκπαιδευτικές συσκευές
Επιλογές Προσαρμογής
Προαιρετική Χωρητική Οθόνη Αφής
Διαθέσιμες λύσεις ενσωμάτωσης οθόνης αφής κατόπιν αιτήματος.
Σχετικά με την Wan Display
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%