Marka Adı: Tianma
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
8.9 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
3840x2400, WQUXGA 508PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
202 x 133 x 1,24(YxDxD)
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR 10)
Parlaklık:
0cd/m2
Arayüz:
Hava akışı anahtarı
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
3 boyutlu yazıcı
MPQ:
36 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
Tianma TFT LCD ekranı
Tianma Endüstriyel TFT Ekranı
Endüstriyel LCD ekran
Ürün Açıklaması
Ürün Tanımı
Panel Modeli
TM089CFSP01
Panel markası
Tianma
Boyut (inç)
8.9 inç.
Panel Türü
a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Karar
3840×2400, WQUXGA 508PPI
Piksel Biçimi
Dikdörtgen
Modül Outsize ((mm)
202 ((W) × 133 ((H) × 1.24 ((D) mm
Ekran Kipi
SFT, Normalde Siyah, İletişimsel
LCD Aktif alanı ((mm)
192 ((W) × 120 ((H) mm
Yanıt Zamanı
25 (Tip.) ((Tr+Td)
Renkleri Göster
262K/16.7M %36 NTSC
Işık Kaynağı
B/L yok
Görme açısı
85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10)
Dokunmatik Ekran
- Hayır.
Parlaklık
0 cd/m2 (Tip.)
Güç kaynağı
1.8/3.3V (Tip) ((VDDI/VDD)
Kontrast oranı
6001 (Tip) (TM)
Kullanılır
3 boyutlu yazıcı
Çerçeve oranı
60Hz
Çevre
Depolama sıcaklığı: -20 ~ 80 °C
Çalışma sıcaklığı: -10 ~ 70°C
Sürücü IC
OG Dahili FT7250*2
İletişimlilik
5.4% (Tip) (Polarizer ile)
LCM Arayüz Tipi
MIPI (4 veri şeridi), 50 pin Bağlantı
FPC konektörü
HRS, BM20B ((0.8)-50DS-0.4V ((51), Pitch 0.4mm
Ayrıntılar Resimler
Şirket Profili
Sık Sorulan Sorular
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%