Αριθμός μοντέλου: TM043NBH02-40
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Έγγραφο:
Τύπος οθόνης:
a-Si TFT-LCD, LCM
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Μέγεθος οθόνης:
4,3 ιντσών
Μέγεθος περιγράμματος:
105,5 (Π) × 67,2 (Υ) × 4,4 (Β) mm
Τύπος οθόνης:
TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό
Resoluton:
1480(RGB)×272, WQVGA 128PPI
Αναλογία αντίθεσης:
450:1 (Τύπ.) (TM)
Χρωματιστά:
16,7 εκατ. 50% NTSC
Λάμψη:
280 cd/m² (Τυπ.)
Πηγή φωτός:
5S2P WLED, 20.000 ώρες, χωρίς πρόγραμμα οδήγησης
Τύπος διεπαφής:
Παράλληλο RGB (1 ch, 8-bit) , FPC 40 ακίδων
επαφή:
Αντιστατική αφής 4 καλωδίων
Ρυθμός ανανέωσης:
60Hz
Εγγύηση:
12 μηνών
Συσκευασία λεπτομέρειες:
120PCS/BOX
Επισημαίνω:
3 ιντσών
οθόνη υγρών κρυστάλλων λεπτού υμενίου WQVGA
Περιγραφή προϊόντος
4.3" μονάδα οθόνης TFT-LCD LCM Parallel RGB
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Ανάλυση WQVGA 480*272 με 128 PPI για καθαρή ποιότητα εικόνας
  • Τεχνολογία TN με γωνίες θέασης 70/70/70/50
  • Παράλληλη διεπαφή RGB με σύνδεσμο FPC 40 ακίδων
  • Αναλογία αντίθεσης 450:1 για καλή ποιότητα εικόνας
  • Οπίσθιος φωτισμός WLED με διάρκεια ζωής 20.000 ώρες
  • Ευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20°C έως 70°C
  • Συμπαγής σχεδιασμός για βιομηχανικές φορητές εφαρμογές
Τεχνικές Προδιαγραφές
Μοντέλο ΠάνελTM043NBH02-40
Μάρκα ΠάνελTianma
Μέγεθος4,3 ίντσες
Τύπος Πάνελa-Si TFT-LCD, LCM
Ανάλυση480(RGB)*272, WQVGA 128PPI
Μορφή PixelRGB Κάθετη Λωρίδα
Ενεργή Περιοχή95,04 * 53,856 mm (Π*Υ)
Χρόνος Απόκρισης20 ms (Τυπ.)
Χρώματα Εμφάνισης16,7M, 50% NTSC
Πηγή Φωτός5S2P WLED, 20K ώρες
Γωνία Θέασης70/70/70/50 (Τυπ.)(CR≥10)
Τροφοδοσία3,3V (Τυπ.)
Αναλογία Αντίθεσης450:1 (Τυπ.)
Ρυθμός Καρέ60Hz
Τύπος ΔιεπαφήςΠαράλληλη RGB (1 κανάλι, 8-bit), FPC 40 ακίδων
Σύνδεσμος FPCΒήμα 0,5mm
Θερμοκρασία Αποθήκευσης-30°C έως 80°C
Εφαρμογές
Επιλογές Προσαρμογής
Σχετικά με την Wan Display
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%