LM340RW2-SSA1 LG Stretched Bar LCD Display 34 inch TFT Panel 5120x2160 WUHD 450 cd/m2
Merknaam: LG Display
Modelnummer: LM340RW2-SSA1
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
34 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Buitenmaatse module (mm):
811,9(B)x357,13(H) x15(D) mm
Oplossing:
5120(RGB)x2160, WUHD 163PPI, 5120(RGB)x2160, WUHD 163PPI
Weergavetype:
IPS, normaal zwart, doorlatend
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
450 cd/m² (standaard), 450 cd/m² (standaard)
Contrastverhouding:
1200: 1 (typ.) (TM)
Signaalinterface:
eDP (8 Lanes), HBR2 (5.4G/lane), 60-pins connector
Type achtergrondverlichting:
7S6Px2CN WLED, 30.000 uur, zonder driver
Aanraakpaneel:
zonder
Garantie:
12 maanden
Sollicitatie:
Desktopmonitor
Omgeving:
Bedrijfstemperatuur: -0 ~ 50 °C; Opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Verpakking Details:
12 -stcs/doos
Markeren:
LM340RW2 Stretched Bar LCD-scherm
5120x2160 Stretched Bar LCD-display
WUHD-LCD-monitor met uitgerekte balk
Productbeschrijving
LM340RW2-SSA1 LG Display 34 inch TFT-LCD-paneel met 5120x2160 WUHD-resolutie en 450 cd/m2 Helderheid voor Industrial Bar Display Module
Productoverzicht
De LM340RW2-SSA1 is een 34-inch diagonaal TFT-LCD-displaypaneel ontwikkeld door LG Display.
De massaproductie van dit model begon in het vierde kwartaal van 2021.
Belangrijkste kenmerken
  • 5120×2160 WUHD-resolutie met 163 PPI voor zeer scherpe, gedetailleerde beelden
  • Helderheid van 450 cd/m2 voor duidelijk zicht in verschillende lichtomstandigheden
  • eDP-interface met 8 rijstroken voor betrouwbare dataoverdracht met hoge snelheid
  • 1200:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 30.000 uur
  • 1.07B kleurenondersteuning met 97% DCI-P3 kleurenpalet
  • 3 zijden randloos ontwerp voor naadloze multi-display installaties
Technische specificaties
Panelmodel LM340RW2-SSA1
Panelmerk LG Display
Grootte 34.0 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 5120 ((RGB) × 2160, WUHD 163PPI
Afbeeldingsmodus IPS, meestal zwart, zender
Actief gebied 795.648 ((W) × 335.664 ((H) mm
Afmetingen van de module 811.9 ((W) × 357.13 ((H) × 15 ((D) mm
Reactietijd 14 ms (Type.) ((G tot G)
Kleuren weergeven 1.07B 97% DCI-P3
Helderheid 450 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 12001 (Typ.)
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Interface eDP (8 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), 60 pins Connector
FPC-connector I-pex, 20525-060E-01, pitch 0,4 mm
Werktemperatuur -0 ~ 50°C
Bergingstemperatuur -20 ~ 60°C
Stroomvoorziening 10.0V (type.)
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Industriële bewakings- en controlesystemen
  • Spel- en professionele tentoonstellingen
  • Digitale borden en informatie-display
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%