MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer
Merknaam: Tianma
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
8,9 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
3840x2400, WQUXGA 508PPI
Buitenmaatse module (mm):
202 x 133 x 1,24 (HxVxD)
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.)(CR 10)
Helderheid:
0cd/m2
Interface:
MIPI
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
3D printer
MPQ:
36 stuks
Garantie:
12 maanden
Markeren:
Tiananma TFT LCD-display
Tianma industriële TFT-display
LCD-industriële beeldschermen
Productbeschrijving
Beschrijving van de producten
Panelmodel
MT089BZVB01
Panelmerk
Tianma
Grootte (inch)
8.9 inch
Paneltype
a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Resolutie
3840×2400, WQUXGA 508PPI
Pixelformaat
Rechthoek
Module Outsize (mm)
202 ((W) × 133 ((H) × 1,24 ((D) mm
Afbeeldingsmodus
SFT, meestal zwart, transmisief
LCD Actief gebied ((mm)
192 ((W) × 120 ((H) mm
Reactietijd
25 (Type.) ((Tr+Td)
Kleuren weergeven
262K/16.7M 36% NTSC
Lichtbron
Geen B/L
Zienhoek
85/85/85/85 (type)
Aanraakscherm
Zonder
Helderheid
0 cd/m2 (type)
Stroomvoorziening
1.8/3.3V (type) (VDDI/VDD)
Contrastverhouding
6001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
3D-printer
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -20 ~ 80 °C
Werktemperatuur: -10 ~ 70°C
Bestuurder IC
OG ingebouwde FT7250*2
Transmissiviteit
50,4% (Type) (met polarisator)
LCM-interface type
MIPI (4 data lanes), 50 pinnen
FPC-connector
HRS, BM20B ((0.8)-50DS-0.4V ((51), Pitch 0.4mm
Details Afbeeldingen
MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 0
MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 1
MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 2
MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 3
MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 4
MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 5
MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 6
MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 7
MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 8
Profiel van het bedrijf
MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 9
MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 10
MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 11
Veelgestelde vragen
MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 8,9 inch WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 12
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%