8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için
Marka Adı: Tianma
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
8.9 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
3840x2400, WQUXGA 508PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
202 x 133 x 1,24(YxDxD)
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR 10)
Parlaklık:
0cd/m2
Arayüz:
Hava akışı anahtarı
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
3 boyutlu yazıcı
MPQ:
36 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
Tianma TFT LCD ekranı
Tianma Endüstriyel TFT Ekranı
Endüstriyel LCD ekran
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
TM089CFSP01
Panel Markası
Tianma
Boyut (inç)
8.9 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, CELL , FOB
Çözünürlük
3840×2400, WQUXGA 508PPI
Piksel Formatı
Dikdörtgen
Modül Dış Boyutları (mm)
202(G)×133(Y) ×1.24(D) mm
Ekran Modu
SFT, Normalde Siyah, Transmisif
LCD Aktif Alanı (mm)
192(G)×120(Y) mm
Tepki Süresi
25 (Tip.)(Tr+Td)
Ekran Renkleri
262K/16.7M %36 NTSC
Işık Kaynağı
B/L Yok
Görüş Açısı
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran
Yok
Parlaklık
0 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
1.8/3.3V (Tip.)(VDDI/VDD)
Kontrast Oranı
600:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
3D Yazıcı
Kare Oranı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 80 °C
Çalışma Sıcaklığı: -10 ~ 70°C
Sürücü IC
OG Dahili FT7250*2
Geçirgenlik
%5.4 (Tip.)(polarizörlü)
LCM Arayüz Tipi
MIPI (4 veri yolu) , 50 pin Konnektör
FPC konnektörü
HRS, BM20B(0.8)-50DS-0.4V(51),   Aralık 0.4mm
Detaylı Görseller
8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için 0
8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için 1
8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için 2
8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için 3
8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için 4
8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için 5
8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için 6
8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için 7
8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için 8
Şirket Profili
8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için 9
8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için 10
8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için 11
SSS
8.9 inç MIPI Arayüzü Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Çözünürlük FOB Ekranı 3B Yazıcı için 12
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%