| Numer modelu: | TM043NBH02-40 |
| MOQ: | 1 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model panelu | TM043NBH02-40 |
| Marka paneli | Tianma |
| Wielkość | 4.3 cali |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 480 ((RGB) * 272, WQVGA 128PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Wymiary modułu | 105.5 * 67,2 * 4,4 mm (H*V*D) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Obszar aktywny | 950,04 * 53,856 mm (W*H) |
| Czas reakcji | 20 ms (typowy) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 50% NTSC |
| Źródło światła | 5S2P WLED, 20K godzin |
| Kąt widzenia | 70/70/70/50 (typ) |
| Ekran dotykowy | 4-przewodowy dotyek opórny |
| Jasność | 280 cd/m2 (typ.) |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 4501 (typowy) |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Typ interfejsu | RGB równoległy (1 ch, 8-bitowy), 40 pinów FPC |
| Złącze FPC | Odległość 0,5 mm |
| Temperatura pracy | -20 do 70°C |
| Temperatura przechowywania | -30 do 80°C |