شماره مدل: TM043NBH02-40
MOQ: 1
شرایط پرداخت: L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون
اطلاعات جزئیات
محل منبع:
چین
نوع صفحه نمایش:
a-Si TFT-LCD، LCM
نوع تامین کننده:
برند اصلی
اندازه صفحه نمایش:
4.3 اینچ
اندازه طرح کلی:
105.5 (W)×67.2 (H) × 4.4 (D) میلی متر
نوع نمایشگر:
TN، به طور معمول سفید، انتقال دهنده
رزولوتون:
1480 (RGB) × 272، WQVGA 128PPI
نسبت کنتراست:
450:1 (نوع) (TM)
رنگ ها:
16.7 میلیون 50% NTSC
روشنایی:
280 cd/m² (نوع)
منبع نور:
5S2P WLED، 20 هزار ساعت، بدون درایور
نوع رابط:
RGB موازی (1 ch، 8 بیتی)، 40 پین FPC
لمس کنید:
لمس مقاومتی 4 سیم
نرخ تازه سازی:
60 هرتز
گارانتی:
12 ماه
جزئیات بسته بندی:
120 عدد / جعبه
برجسته کردن:
WQVGA thin film transistor lcd
custom tft display 480x272
توضیح محصول
4.3" ماژول نمایش TFT-LCD LCM موازی RGB
ویژگی های کلیدی
  • وضوح 480*272 WQVGA با 128 PPI برای کیفیت نمایش شفاف
  • روشنایی 280 cd/m2 برای دید عالی
  • تکنولوژی TN با زاویه دید 70/70/70/50
  • رابط RGB موازی با کانکتور FPC 40 پین
  • 450۱ نسبت کنتراست برای کیفیت تصویر خوب
  • نور پس زمینه WLED با طول عمر 20،000 ساعت
  • 16.7M پشتیبانی رنگ با 50٪ NTSC طیف رنگ
  • شامل صفحه لمسی 4 سیم
  • طیف گسترده ای از دمای کار: -20°C تا 70°C
  • طراحی کامپکت برای کاربردهای دستی صنعتی
مشخصات فنی
مدل پانلTM043NBH02-40
برند پنلتیانما
اندازه4.3 اينچ
نوع پنلa-Si TFT-LCD، LCM
قطعنامه480 ((RGB) * 272، WQVGA 128PPI
فرمت پیکسلنوار عمودی RGB
ابعاد ماژول105.5 * 67.2 * 4.4 میلی متر (H*V*D)
منطقه فعال95.04 * 53.856 میلی متر (W*H)
زمان پاسخ20 ms (نوعی)
رنگ های نمایش16.7M، 50٪ NTSC
منبع نور5S2P WLED، 20K ساعت
زاویه دید70/70/70/50 (نوع) ((CR≥10)
روشنایی۲۸۰ cd/m2 (معمول)
منبع برق3.3V (نوع)
نسبت کنتراست450۱ (نوعی)
نرخ فریم60 هرتز
نوع رابطRGB موازی (1 ch، 8-bit) ، 40 پین FPC
کانکتور FPCفاصله 0.5mm
دمای کار-20 تا 70 درجه سانتیگراد
دمای ذخیره سازی-30 تا 80 درجه
درخواست ها
تجهیزات صنعتی ناوبری قابل حمل دستگاه های PMP پخش کننده های MP4 ابزار و متر لوازم خانگی
گزینه های سفارشی سازی
در مورد وان
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%