8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή
Ονομασία μάρκας: Tianma
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
8,9 ιντσών
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ψήφισμα:
3840x2400, WQUXGA 508PPI
Μέγεθος μονάδας (mm):
202 x 133 x 1,24 (ΥxVxΒ)
Γωνία θέασης:
85/85/85/85 (Τύπος)(CR 10)
Λάμψη:
0cd/m2
Διασύνδεση:
MIPI
Πίνακας αφής:
χωρίς
Εφαρμογή:
τρισδιάστατος εκτυπωτής
MPQ:
36 τεμ
Εγγύηση:
12 μήνες
Επισημαίνω:
οθόνη LCD
Tianma βιομηχανική οθόνη
Επαγγελματική οθόνη LCD
Περιγραφή προϊόντος
Περιγραφή προϊόντων
Μοντέλο πάνελ
TM089CFSP01
Μάρκα πάνελ
Μέγεθος (ίντσες)
8.9 ίντσες
Τύπος πάνελ
a-Si TFT-LCD, CELL , FOB
Ανάλυση
3840×2400, WQUXGA 508PPI
Μορφή pixel
Ορθογώνιο
202(Π)×133(Υ) ×1.24(Β) mm
Λειτουργία εμφάνισης
SFT, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό
Ενεργή περιοχή LCD (mm)
192(Π)×120(Υ) mm
Χρόνος απόκρισης
25 (Τυπ.)(Tr+Td)
Χρώματα εμφάνισης
262K/16.7M 36% NTSC
Πηγή φωτός
Χωρίς οπίσθιο φωτισμό
Γωνία θέασης
85/85/85/85 (Τυπ.)(CR≥10)
Οθόνη αφής
Χωρίς
Φωτεινότητα
0 cd/m² (Τυπ.)
Τροφοδοσία
1.8/3.3V (Τυπ.)(VDDI/VDD)
Αναλογία αντίθεσης
600:1 (Τυπ.) (TM)
Χρησιμοποιείται για
3D Εκτυπωτής
Ρυθμός καρέ
60Hz
Περιβάλλον
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 80 °C
Θερμοκρασία λειτουργίας: -10 ~ 70°C
Οδηγός IC
OG Ενσωματωμένο FT7250*2
Διαπερατότητα
5.4% (Τυπ.)(με πολωτή)
Τύπος διεπαφής LCM
MIPI (4 κανάλια δεδομένων) , 50 ακίδες σύνδεσης
Σύνδεσμος FPC
HRS, BM20B(0.8)-50DS-0.4V(51),   Βήμα 0.4mm
Λεπτομέρειες εικόνων
8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή 0
8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή 1
8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή 2
8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή 3
8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή 4
8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή 5
8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή 6
8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή 7
8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή 8
Εταιρικό προφίλ
8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή 9
8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή 10
8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή 11
Συχνές ερωτήσεις
8.9inch MIPI Διασύνδεση Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Ανάλυση FOB οθόνη για 3D εκτυπωτή 12
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%