8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer
Merknaam: Tianma
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
8,9 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
3840x2400, WQUXGA 508PPI
Buitenmaatse module (mm):
202 x 133 x 1,24 (HxVxD)
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.)(CR 10)
Helderheid:
0cd/m2
Interface:
MIPI
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
3D printer
MPQ:
36 stuks
Garantie:
12 maanden
Markeren:
Tiananma TFT LCD-display
Tianma industriële TFT-display
LCD-industriële beeldschermen
Productbeschrijving
Productbeschrijving
Paneelmodel
TM089CFSP01
Paneelmerk
Tianma
Grootte (inch)
8,9 inch
Paneeltype
a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Resolutie
3840×2400, WQUXGA 508PPI
Pixelformaat
Rechthoek
Module Buitenafmetingen (mm)
202(B)×133(H) ×1,24(D) mm
Weergavemodus
SFT, Normaal Zwart, Transmissief
LCD Actief gebied (mm)
192(B)×120(H) mm
Responstijd
25 (typ.)(Tr+Td)
Weergavekleuren
262K/16,7M 36% NTSC
Lichtbron
Geen B/L
Kijkhoek
85/85/85/85 (typ.)(CR≥10)
Touchscreen
Zonder
Helderheid
0 cd/m² (typ.)
Voeding
1,8/3,3V (typ.)(VDDI/VDD)
Contrastverhouding
600:1 (typ.) (TM)
Gebruikt voor
3D-printer
Framefrequentie
60Hz
Omgeving
Opslagtemp.: -20 ~ 80 °C
Bedrijfstemperatuur: -10 ~ 70°C
Driver IC
OG Ingebouwd FT7250*2
Transmissiviteit
5,4% (typ.)(met polarisator)
LCM Interface Type
MIPI (4 datalanes), 50-pins connector
FPC-connector
HRS, BM20B(0.8)-50DS-0.4V(51),   Pitch 0,4 mm
Details Afbeeldingen
8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 0
8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 1
8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 2
8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 3
8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 4
8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 5
8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 6
8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 7
8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 8
Bedrijfsprofiel
8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 9
8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 10
8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 11
Veelgestelde vragen
8.9 inch MIPI Interface Tianma TM089CFSP01 WQUXGA TFT LCD Cell 3840x2400 Resolutie FOB Scherm voor 3D-printer 12
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%